Rada Osiedla Jazy zaprasza wszystkich na wydarzenie WRZESIEŃ Z QUESTEM NA JAZACH

W ramach projektu „Wędrując śladami historii” Rada Osiedla Jazy zaprasza wszystkich na wydarzenie WRZESIEŃ Z QUESTEM NA JAZACH i konkursem z nagrodami. Proponujemy ciekawą formę spędzenia czasu i poznania historii miejsca.
QUEST jest nieoznakowanym szlakiem, po którym prowadzi wiersz, zawierający zagadki, których odgadnięcie pozwala dotrzeć do ukrytego na końcu skarbu.
Nasz quest powstał podczas dwudniowych warsztatów i jego przejście zajmuje 1,5 godziny.
Od dziś do 30 września br. każdy kto przejdzie QUEST (tutaj można pobrać http://jazy.niepolomice.eu/download/quest-w-kolko-jazy/?wpdmdl=223&refresh=5f623c3039e121600273456) i zdobędzie skarb, może wziąć udział w konkursie w kategoriach:
a) relacja fotograficzna z przebytego questu i zdobytego skarbu – należy ją zamieścić pod tym postem wydarzenia i konkursu
b) relacja w formie opisowej po przejściu questu i zdobyciu skarbu – należy ją zamieścić pod tym postem wydarzenia i konkursu
Dany uczestnik może wsiąść udział w jednej lub w kilku kategoriach.
W każdej kategorii Komisja składająca się członków Rady Osiedla rozlosuje po 10 nagród.
Konkurs trwa do 30 września 2020r, nagrody zostaną rozlosowane 2 października br, a przekazane do 10 października.
Regulamin wydarzenia i konkursu do pobrania na stronie www
Serdecznie zapraszamy.
➖➖➖➖➖➖
➖➖➖➖➖➖
Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.
 
 
Obraz może zawierać: tekst „FIO LOKALNIE MAŁOPOLSKA Operatorzy: BIS KLUCZE JMAV RADA OSIEDLA JAZY ZAPRASZA NA QUESTEM NA JAZACH NAGRODAMI HISTORII" WRZESIENZ KONKURS "WĘDRUJĄC ORAZ NA WIĘCEJ ORAZ ZAPISY JAZY JAZY WWW OSIEDLA ZARZĄD TERMIN: 2020 NIW catywOby środków.Mi azPowiatuOświęcimskiego. FIO POWIAT Partner: Kraków MAŁOPOLSKA”